انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید

بازم جـــــــــــــــــک !!! 37613094016853234573 بازم جـــــــــــــــــک !!! 60007724113348378230 بازم جـــــــــــــــــک !!! 90814888429963826013
انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید

بازم جـــــــــــــــــک !!! 37613094016853234573 بازم جـــــــــــــــــک !!! 60007724113348378230 بازم جـــــــــــــــــک !!! 90814888429963826013
انجمن‌
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةبازم جـــــــــــــــــک !!! Mainأحدث الصورمكتبة الصورجستجوثبت نامورود

بازم جـــــــــــــــــک !!!

2 مشترك
نويسندهپيام
kamyab
مدیر بخش ادبی
مدیر بخش ادبی
kamyab

شمار پست‌ها : 1379
اعتبار : 266
تاریخ پیوستن : 2012-02-04
ایمیل : kamyabsecret@yahoo.com
ذكر

بازم جـــــــــــــــــک !!! Empty
پستعنوان: بازم جـــــــــــــــــک !!!   بازم جـــــــــــــــــک !!! Icon_minitime27/4/2012, 08:38

خداییش لذتی که توی پول قرض کردن هست،
توی پس دادنش نیست ..!
((:

این مدت، انقد جملات شکست عشقی خوندم که دیگه کم کم دارم فکر میکنم یکی منو ول کرده رفته...
این چه وضعشه؟

همون حسی رو که تو بچگی به موز داشتم الان به گوجه سبز و زردآلو دارم!!

نمیدونم چه صیغه ایه ؛ تا میای توبه کنی موقعیت یه گناه تپل فراهم میشه

عمه ام دخترشو گذاشته تو بغلش براش قصه میگه تا بخوابه.....
یکی بووووووووووووووووووووود یکی نبووووووووووووووود.........کل داستانه شنل قرمزی رو براش گفت .....بعد که قصه تموم شد
دختر عمه ام یه هو نشست گفت خوووووووووووووب حالا نوبت من....اتل متل توتوله...
بی طرف

با رفیقم چت میکردم میگه: من برم برمیگردم
میگم: کجا داری میری میگه اگه دختر بودی بهت میگفتم الان تایم ورزشمه ولی چون تویی دارم میرم ببینم اگه نون داشته باشیم یه آبی بهش بزنم با پنیر صبحانه بخورم. ((((:

به یه دختر هزار بار بگو زیبا ،مطمئن باش اون هیچ وقت باورت نمیکنه . فقط یه بار بهش بگو زشت ببین اگه یادش رفت :خخخخ

بعضیا میگن دختر هر چی خوشگلتر باشه تنهاتره ، آخه پسرا میترسن برن جلو و بهش پیشنهاد بدن!!!! موافقین آیا ؟؟؟

بابام هشتاد سالشه همیشه اصرار می کنه که بذارید من از خونه تنهایی برم بیرون مگه زندانی گرفتید؟ می خوام برم نون و روزنامه اینا بگیرم...یه روز بعد از کلی اصرار گفتیم باشه برو ولی مواظب باش...رفته نونوایی محل به همه ی اونایی که تو صف بودن گفته عجب روزگاری شده پنج تا دختر دارم پنج تا پسر تو این سن و سال منه پیرمرد باید بیام تو صف وایسم نون اونارم من بگیرم....تا یه مدت هر کس منو تو محل می دید نصیحتم می کرد بی طرف

آقا چه حکمتی هستش که روز های عادی بايد با کفگير از رخت خواب بيارنمون بيرون بعد روز های تعطيل عين جغد بی خوابی می گيردمون؟

خوش به سعادت این نسل جدید که کلی سرگرمی دارن !
والا سرگرمی نسل ما یه چرخ گوشت بود که دستمون رو میکردیم توش دستمون تا زانو قطع ميشد !
بعدش کانال 5 برنامه درشهر نشونمون ميداد کلّی حال ميکرديم ...

ملاهه ورم معده داشته، ميره دكتر، دكتره بهش ميگه: يك رژيم بهت ميگم بايد رعايت كني. ملاهه ميگه: چشم آقاي دكتر. دكتره ميگه: گوشت نخور، غذاي پر چربي نخور، مشروب نخور، ترياك نكش، بالاي منبر هم نرو! ملاهه ميگه: ديگه واسه چي بالاي منبر نرم؟! دكتره ميگه: اونجا گه زيادي ميخوري، براي معدت خوب نيست!

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
وحید
مدیر بخش ورزشی
مدیر بخش ورزشی
وحید

شمار پست‌ها : 973
اعتبار : 92
تاریخ پیوستن : 2012-03-11
ذكر

بازم جـــــــــــــــــک !!! Empty
پستعنوان: رد: بازم جـــــــــــــــــک !!!   بازم جـــــــــــــــــک !!! Icon_minitime27/4/2012, 11:44

خندیدیم قلیون
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازم جـــــــــــــــــک !!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» بازم گوگل