انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید

طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم 37613094016853234573  طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم 60007724113348378230  طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم 90814888429963826013
انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید

طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم 37613094016853234573  طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم 60007724113348378230  طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم 90814888429963826013
انجمن‌
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسية طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم Mainأحدث الصورمكتبة الصورجستجوثبت نامورود

طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم

2 مشترك
نويسندهپيام
J@V@D
دوست جدید
دوست جدید
J@V@D

شمار پست‌ها : 83
اعتبار : 17
تاریخ پیوستن : 2012-03-04

طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم Empty
پستعنوان: طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم    طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم Icon_minitime14/5/2012, 11:15

دروازه‌بان فصل گذشته شاهین بوشهر هنوز تیم آینده‌اش را انتخاب نکرده است.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از خبرآنلاین، این شایعه مطرح شده که وحید طالب لو دروازه‌بان مورد نظر امیر قلعه‌نویی در فصل آینده است و این مربی به هر تیمی برود طالب‌لو را به عنوان دروازه‌بان اول با خودش خواهد برد.
طالب‌لو در مورد اینکه می‌گویند او در فهرست امیر قلعه‌نویی برای حضور در تراکتور قراردارد گفت: «پیامک لیست قلعه‌نویی برای تراکتور به من هم رسید و فکر نمی‌کنم این موضوع چندان عجیب باشد. من قبلا زیر نظر این مربی بازی کردم ولی باور کنید که مثل شما فقط در همین حد می‌دانم که رسانه‌ها نوشته اند. من هیچ مذاکره‌ای با تراکتور انجام نداده‌ام و صحبتی هم در این مورد با قلعه‌نویی نداشتم.»
طالب‌لو ادامه داد: «آخرین باری که قلعه‌نویی را دیدم و با او صحبت کردم به زمانی برمی‌گردد که ایشان برای ملاقات من به بیمارستان آمده بود ولی صادقانه می‌گویم که هیچ حرفی در مورد این مسائل زده نشد. من پیشنهادهایی دارم ولی هنوز وضعیتم مشخص نیست و تصمیم خاصی نگرفته‌ام.»
طالب لو در پاسخ به این سوال که دوست داری در تیم قلعه‌نویی بازی کنی خاطرنشان کرد: «او تأثیر زیادی در پیشرفت فوتبال من داشت و اگر پیشنهادی ارائه شود خوشحال می‌شوم که دوباره با این مربی کار کنم. البته باز هم می‌گویم که من صحبتی با مسئولان تراکتور و همچنین قلعه‌نویی انجام ندادم. حتی می‌خواستم برای اینکه او به ملاقاتم آمده‌ بود، تماس بگیرم و تشکر کنم ولی شاید حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آمد. با این حال اگر تراکتور پیشنهاد بدهد مطمئنا یکی از گزینه‌هایی خواهد بود که به آن فکر خواهم کرد.»
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
kamyab
مدیر بخش ادبی
مدیر بخش ادبی
kamyab

شمار پست‌ها : 1379
اعتبار : 266
تاریخ پیوستن : 2012-02-04
ایمیل : kamyabsecret@yahoo.com
ذكر

طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم Empty
پستعنوان: رد: طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم    طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم Icon_minitime14/5/2012, 12:43

جفتشون ورقن
هاهاهاهههاهاههاهاههاهاهاهاهاه هههه ه ه ه هه ههه هههه هههه هه هوو وه وهووهوهو ووهوهوو
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

طالب لوخوشحال می شوم دوباره با قلعه نویی کار کنم
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» قلعه نويي به ملاقات طالب لو رفت
»  پیشنهاد میلیاردی به قلعه نویی
» قرارداد قلعه‌نویی شنبه با تراکتورسازی امضا می‌شود
» کنايه دوباره سرمربي استقلال به قلعه‌نويي
»  کفاشیان دوباره رئیس شد