انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید

۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود 37613094016853234573 ۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود 60007724113348378230 ۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود 90814888429963826013
انجمن‌
درود به شما کاربر گرامی
شما عضو انجمن نيستيد! برای دسترسی به تمام امکانات انجمن عضو شويد! عضويت شما در انجمن کمتر از يک دقيقه زمان خواهد برد

پس از عضو شدن، شما می‌توانید در این انجمن فعالیت کنید

۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود 37613094016853234573 ۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود 60007724113348378230 ۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود 90814888429963826013
انجمن‌
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسية۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود Mainأحدث الصورمكتبة الصورجستجوثبت نامورود

۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود

نويسندهپيام
Saeid
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Saeid

شمار پست‌ها : 1204
اعتبار : 351
تاریخ پیوستن : 2012-01-26
ذكر

۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود Empty
پستعنوان: ۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود   ۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود Icon_minitime19/2/2013, 04:31

پس از جلسه امروز صبح شركت توزيع و پخش آلبوم جديد محسن چاوشي، سرانجام تاريخ انتشار اين آلبوم مشخص شد و ۸ و ۹ اسفند به عنوان تاريخ نهايي توزيع اين اثر تعيين گرديد.

محسن چاوشي در اين باره دقايقي پيش در گفتگويي اختصاصي به «موسيقي ما» گفت : « ۸ و ۹ اسفند آلبوم وارد بازار خواهد شد و اگر اتفاق خاصي در اين بين رخ ندهد بالاخره «من خود آن سيزده ام» بعد از پنج سال انتظار در بازار موسيقي كشور منتشر خواهد شد.»

چاوشي همچنين درباره حواشي بوجود آمده دو روز گذشته درباره شيطنت يكي از اپراتورهاي تلفن همراه گفت :‌«بهتر است ديگر به اين موضوع پرداخته نشود. اين آلبوم به اندازه كافي حاشيه داشته و ديگر دلم نمي خواهد اين حواشي به خود آلبوم لطمه بزند.»

گفتني ست اپراتوري كه بخش هايي از قطعات آلبوم جديد چاوشي را در اقدامي غير حرفه اي منتشر كرده بود، پس از انتشار گزارش و فشارهاي زيادي كه از سوي جامعه رسانه اي كشور به سمت شان سرازير شد، اقدام به حذف اين قطعات نمود ولي از صبح امروز باز هم شاهد ايم كه همان قطعات با همان تركيب روي سايت اين اپراتور قرار گرفته است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://ordibeheshtiha.ir

۸ و ۹ اسفند «من خود آن سيزده ام» منتشر مي شود
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» عکس‌های احتمالی منتشر شده از نمونه اوليه و محرمانه آيفون 5
» «عاشقانه‌ها» مجوز گرفت، دو هفته دیگر منتشر می‌شود
» تازه‌ترین آلبوم همایون شجریان و گروه «دستان» منتشر می‌شود